TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Websitealanı, bilişim sektöründeki 15 yıllık tecrübenin sonucu olarak doğmuştur. Websitealanı olarak sürekli gelişen ve genişleyen ekibimizle (tasarım, yazılım, seo, analiz ve metin yazarlığı) sektörde profesyonel çözümler sunuyoruz. Yenilikleri takip ediyoruz ve sizlere sunmayı hedeflediğimiz projelerimizin yanı sıra; firmalara özel tasarımlar, kurumsal tasarım, e-ticaret, sektöre özel yazılımlar, kurumsal kimlik, SEO, Google Adwords, Sosyal Medya hizmetleriyle sizler için dikkat çekici ve güvenilir bir iş ortağı olarak yürütmek en büyük misyonumuzdur. Sizlere daha iyi hizmet ve destek sağlamak için ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.

Rekabete önem veririz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız. Değer katarız.
Müşteriye karşı sorumluyuz. Talepler doğrultusunda esnek ve uygun maliyetli çözümler sunarız.
Bilgi güvenliğine önem veririz. Kalitemizi kendimiz kontrol ederiz. Anahtar teslim çözümler geliştiririz.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Konusunda uzman kadromuzla web tasarım ve web yazılım konularında hizmet veren, hizmeti yüksek kalite standartlarında ve sürekliliğinde alanında öncü bir yapı oluşturmak, bilgi teknolojileri alanında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak. Değişim ve gelişime açık, Sürekli kendini yenileyen, Müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan, Çalışanlarına saygı duyan, Ekip ruhuyla çalışan, Gelişen teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran bir firma olabilmek.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Sorumluluk alanımızdaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti vermek ve sektörde önde gelen bir marka olmak.